SolidCutter.

SolidCutter 

Bezproblémové a uživatelsky přívětivé pro automatizované laserové systémy

Systém SolidCutter umožňuje obrábět prostorové tvary s tou nejvyšší přesností. Zajišťuje pečlivé 3D obrábění kovových materiálů s propracovanými obrysy.

Výhody

+ Vysoká produktivita a flexibilita při nepřetržitém provozu

SolidCutter se používá zejména v 3D systémech laserového řezání v automobilovém průmyslu. Robotem řízené laserové řezání je flexibilní a vysoce výkonná metoda opracovávání vysoce pevných součástí karosérií a profilů – např. při tvorbě otvorů pro střešní kolejnice a obrysů na dveřích vozidel. Díky kompaktnímu tvaru a optimalizované hmotnosti řezací laserová hlava poskytuje vysokou dynamiku a velkou variabilitu pohybu. Integrované jemné nastavení pracovní vzdálenosti zajišťuje, že jakékoli nepřesnosti ustaveného dílu jsou spolehlivě kompenzovány. To vám umožňuje dosáhnout dlouhodobě vysoké kvality řezání i při vysoké rychlosti procesu.

+ Jednoduché, robustní a spolehlivé

Komplexní výrobní linky jsou často vybaveny 3D systémy laserového řezání. Pracují v náročných pracovních podmínkách a musejí splňovat specifické požadavky. Dlouhodobá životnost systému SolidCutter, štíhlá konstrukce a snadno přístupná připojení médií v horní části hlavy – tyto atraktivní vlastnosti umožňují jeho integraci do automatizovaných systémů za přijatelnou cenu. Jedná se o osvědčenou a otestovanou technologii, která je díky minimální míře přepracování a nízkým nákladům na nastavení zárukou vysoké ekonomické i procesní efektivity.

Technické specifikace
Max. laserový výkon: 4 kW (vlnové délky 1030-1090 nm)

Ohniskové vzdálenosti kolimace: 75, 100 mm

Ohnisková vzdálenost: 75, 100, 125 mm

Rozměry 163 x 132 mm

NAmax: 0,16 při FC75, NAmax: 0,12 při FC100

Zdvih: ± 15 mm

Hmotnost: 5,0 kg

optimalizace-technologie3
Nahoru