Monitoring procesu Precitec

Monitoring procesu od společnost Precitec pomáhá v mnoha oblastech průmyslové výroby v nepřetržitém provozu. Naměřená data zaznamenaná během procesu se používají pro 100% kontrolu kvality. Díky tomu jsou výrobní nesrovnalosti okamžitě zjištěny a lze včas upravit proces.

LWM – Monitorování laserového procesu svařování

Monitoring laserového svařování LWM 4.0 se používá pro online monitorování procesů v mnoha oblastech průmyslové výroby v nepřetržitém provozu. V sériové výrobě detekuje a dokumentuje množství informací souvisejících s kvalitou a produktivitou laserového svarového spoje. Lze tak sledovat a detekovat kolísání kvality způsobené tolerancí součástí, znečištěním nebo různými šaržemi materiálu.

Všechna data jsou průběžně ukládána a dokumentována i během probíhající výroby. V kombinaci s online zálohováním tak LWM 4.0 umožňuje 100% sledovatelnost a transparentnost procesů laserového svařování.

WeldMaster 4.0

Vysoce přesné sledování polohy svaru/spoje, inteligentní vedení a tvarování paprsku a online kontrola kvality – to vše nabízí WeldMaster 4.0 pro váš automatizovaný svařovací proces. To umožňuje realizovat kompletní řešení pouze v jedné svařovací stanici, která je navržena pro moderní požadavky každodenního průmyslového použití.