Pulzní lasery pro vědu a výzkum

Jsme dlouhodobým partnerem pro univerzity a výzkumná centra v oblasti dodávek laserové technologie a její integraci do funkčních celků. Zastupujeme britskou společnost Litron Lasers, která má více než 7 let zkušeností s výrobou špičkových vědeckých laserů. Jako jediná společnost na světě dodává své systémy s možností výběru z 5 typů rezonátorů pro maximalizaci výsledku aplikace nebo experimentu. Pro společnost fungujeme i jako certifikované servisní středisko.

Lasery pro generaci plazmatu

Vysokoenergetické lasery pro generaci plazmatu jako například Nd: YAG lasery. Používají vysoce účinnou diodovou pumpu s oscilátorem a zesilovačem, která nahrazuje lampami buzené lasery.

Kompaktní a ultrakompaktní lasery

Univerzální a výkonné kompaktní lasery jsou stabilní, robustní zařízení vhodné do průmyslových podmínek. Pokročilé funkce automatického ovládání umožňují se plně soustředit na průběh laserové aplikace.

Kontinuální lasery

Vysokofrekvenční diodami čerpané lasery, které kombinují vysokou energii v pulsu a vysokou opakovací frekvencí pro různé aplikace. Jsou založeny jak na principu Nd: YAG, tak Nd: YLF laseru.

Laditelné lasery

Nabízíme plně motorizované laserové systémy Aurora od společnosti Litron. Jedná se o lampami buzený laser typu II BBO OPO Nd: YAG, dostupný v plně integrovaných nebo vyměnitelných modulech.

Lasery s vysokou opakovatelností

Automatický laserový svařovací systém, který je vybaven technologií Smart Spot pro opakovatelný proces. Tato řada laserových svařovacích systémů nabízí mnoho funkcí, které naplní potřeby využití.

Patentovaný systém Syncro View pro plynulé sledování procesu bez napětí i během fáze svařování.

Kompaktní lasery

Lampami buzené kompaktní lasery jsou vhodné pro mnoho aplikací včetně LIBS, LIDAR, PIV a spektroskopie. Jsou odolné vůči vlhkosti, prachu a poskytují flexibilitu jak v laboratorním výzkumu, tak v průmyslu.