O NÁS.

7 let

historie

1 500 m2

zázemí

60

zaměstnanců

70 +

instalací

LASCAM dodává zařízení a automatizované celky s primární specializací na selektivní laserové odstraňování povrchů, opracování kovových a plastových výrobků a vizuální kontrolu pro průmysl a vědu. Působí na trhu od roku 2015 a za krátkou dobu si vybudoval postavení předního dodavatele laserových technologií v ČR.

Zázemí
Disponujeme kompletním technologickým zázemím o rozloze 1 500 m2.

V aplikačních laboratořích máme k dipozici všechny potřebné kontinuální lasery do výkonu až 6 kW, pulzní lasery s délkami pulzů od 290 fs po 4 000 ms a výkonu 500 W, QCW lasery se špičkovou energií 30 J a výkonem 300 W s vhodnými procesními hlavami pro aplikace svařování, navařování, řezání, čištění nebo mikroobrábění. Ročně provedeme stovky testů a feasability studies na vzorcích od našich zákazníků. V našem showroomu v Horních Počernicích pravidelně pořádáme zákaznické dny, na kterých se zákazníci nejen dozví novinky z oboru, ale také si mohou vyzkoušet naše zařízení.

Naše úspěchy

Za relativně krátkou dobu našeho působení se nám podařilo vyvinout mnoho unikátních technologií, jako je například selektivní odstraňování vrstev s vyhodnocením kvality pomocí neuronových sítí pro výrobce světlometů, integrace linek pro ořez sandwichových komponent – například výplně dveří nebo stropní izolace – navázaných přímo na vstřikolisy bez potřeby obsluhy, nebo implementace laserového čištění pro přípravu povrchů před lakováním a kovením.

Management kvality

Společnost LASCAM systems i její dceřiné společnosti jsou držiteli certifikátu řízení kvality produktů a služeb dle normy ISO 9001, který zaručuje, že systém řízení kvality je zaveden, dokumentován a používán v souladu s požadavky této normy.

LASCAM ve světě

LASCAM systems se může pochlubit množstvím instalací v zahraničí – zařízení využívají zákazníci ve více jak sedmi světových zemích. Účastníme se také mezinárodních veletrhů, např. v Jižní Koreji, Srbsku či na Slovensku.

Společenská zodpovědnost

Společnost LASCAM se chová zodpovědně vůči svým klientům, zaměstnancům a všem zainteresovaným stranám. Naše udržitelné řízení spočívá nejen v zodpovědném využívání našich zdrojů, ale také reflektujeme na potřeby společnosti či životního prostředí.

Konference Lasery + optika v průmyslu

Jsme zakladatelem konference zaměřené na využití laserových technologií a speciální optiky v průmyslu v ČR a SR.

Technologická skupina LASCAM

Společně s našimi dceřinými společnostmi, Elya Solutions s.r.o. a MARK industries s.r.o., patříme do technologické skupiny, která aktivně spolupracuje s více jak 200 zákazníky v různých sektorech průmyslu v rámci Evropy.

Nahoru