ProCutter 2.0.

ProCutter 2.0 

Laserové řezání s výkonem až 40 kW

1000krát spolehlivější provoz: ProCutter 2.0 zažívá celosvětový úspěch díky vysokému výkonu a automatizaci.

Jeho spolehlivost a zatížitelnost v systémech flatbed i systémech na řezání trubek byla podstatně vylepšena – na maximální laserový výkon do 40 kW.

 

Výhody

+ Maximální produktivita díky lepší technologii

Systém ProCutter 2.0 nabízí i takové dlouhodobé průmyslové využití, které dřív nebylo možné. Nyní už nemusíte volit mezi vysokou kvalitou a vysokou rychlostí. Nyní je možné obojí – intenzivnější využívání stroje a kratší doba návratnosti. Objem předělávek je nyní minimální.

Se systémem ProCutter 2.0 nové generace lze dosáhnout nejvyšších rychlostí řezání, které by dříve byly nepředstavitelné. S řezací hlavou lze bez problémů dosáhnout laserového výkonu až 40 kW, což umožňuje jak její propracovaný koncept chlazení, tak dlouhé pohybové trasy. Pokud nepotřebujete plný laserový výkon, lze díky optimalizované konstrukci ve srovnání s předchozím výrobkem řezací rychlost dále zvýšit až o 25 %.

+ Nejlepší inteligentní snímače

Kvalita součástí a stabilita zpracování zůstávají dlouhodobě konstantní: odchylky při opracování a změny kvality materiálu určeného k řezání jsou kompenzovány bez nutnosti zásahu ze strany obsluhy stroje. Pomocí PierceTec (automatizovaného děrování materiálu) získáte shodné otvory, opracovávaný povrch bude kvalitní a sníží se objem předělávek. PierceTec zkracuje dobu cyklu a šetří provozní náklady.

Chytré snímače integrované v řezací hlavě stále monitorují stav kritických součástí a parametrů procesu řezání. Snímače jsou také základem plánované údržby a efektivního využití náhradních dílů. Provoz je tak bezpečnější a nedochází ke zvyšování nákladů. Data jsou rovněž přístupná přes mobilní zařízení, kromě toho je v aplikaci ProCutter k dispozici vizualizace aktuálního stavu nebo možnost dotazů na chybová hlášení.

 

Technické specifikace
Max. laserový výkon: 40 kW (s vlnovými délkami 1030-1090 nm)

Ohnisková vzdálenost kolimace: 100 mm

Ohnisková vzdálenost: 150, 200 mm

NAmax: 0,18 (pro 40 kW)

Rozměry (Š x H): 96 x 134 mm

Hmotnost: 4,9 kg (FF150)

optimalizace-technologie3
Nahoru