Stěhujeme se do větších a modernějších prostor

S velkým potěšením oznamujeme, že se naše společnost od 1.4.2023 stěhuje do zbrusu nových moderních prostor v areálu Nord Park v Horních Počernicích.

V novém sídle jsou umístěny nejen obchodní kanceláře, ale také aplikační a servisní oddělení, sklad náhradních dílů a výroba, kde se kompletují a testují automatizované buňky před instalací u zákazníka. Zároveň jsme v přízemí vybudovali technologický showroom s ukázkami laserových systémů, které jsou důležitým základem pro automatizaci a robotizaci každé průmyslové výroby. „Pro naši společnost je přestěhování velkým milníkem. Neustále rosteme, což s sebou přináší zvyšující se očekávání nejen od našich zákazníků, ale i zaměstnanců. Našim cílem je udržet tu nejvyšší kvalitu služeb, a proto bylo nutné najít odpovídající prostory, které pokryjí veškeré potřeby společnosti. To se nám podařilo a nyní máme vybudované velké zázemí se showroomem a také školicím centrem, kde probíhají předváděcí akce a různá školení laserových technologií,“ říká Karol Flimel, obchodní ředitel firmy.

Velkou výhodou je také snadná dostupnost. Nová budova se nachází na okraji Prahy s přímým sjezdem z dálnice D10 ve směru na Mladou Boleslav.

Nové sídlo, fakturační a doručovací adresa:
K Bílému vrchu 3172/22
193 00 Praha 9 – Horní Počernice

Ostatní identifikační údaje společnosti, včetně IČO, DIČ, zřizovacích údajů podle obchodního rejstříku, telefonního čísla a e-mailu, zůstávají beze změny.

Jak to u nás vypadá?