Plazmové stroje

Plazmové řezací stroje Warcom mají širokou základnu výkonových typů zdrojů a velikostí pracovního stolu. Jsou vhodné pro obrábění trubek, vrtání či závitování. Využívají se převážně při zpracování větších tlouštěk plechů, včetně úkosového obrábění.

M-SERIES

Plazmový řezací systém vhodný pro zpracování středně tvrdé oceli se skvělým poměrem kvalita/cena. Vyrábí se s obrobenou a smontovanou monolitickou konstrukcí a držákem plechového stolu, který je upevněn uvnitř stroje. Pod řezacím stolem jsou umístěny dělené nádrže pro odsávání výparů a odpadů.

Pohon portálu se posouvá po kovových vedeních, otevírá a uzavírá nádrže, zprostředkovává a optimalizuje odsávání v místech, kde právě dochází k řezání plechu. Stroj je k dispozici v různých rozměrech s maximálním pojezdem osy Y 2500 mm a odlišnými výkony plazmového zdroje.

S-SERIES

W-Power S-SERIES představuje nejuniverzálnější model ve své kategorii s širokou škálou aplikací jako je řezání úkosů, řezání kyslíkem, vrtání a závitování.

Tento systém je určený pro zpracování velkých formátů až do rozměru 24 m x 4 m, vhodný pro středně tvrdou ocel. Kvůli konstrukci s nezávislými segmenty upevněnými k zemi je systém obvykle navržen pro minimální šířku od 3 m. Dané segmenty jsou modulární, což usnadňuje instalaci systémů do provozu.

W-POWER TUBE SERIES

Plazmový řezací stroj pro zpracování velkých uzavřených či otevřených profilů a trubek do průměru 600 mm s maximální délkou 12000 mm. Disponujeme čtyřosým strojem s osami X, Y, Z, A, a dále šestiosým modelem s řeznou hlavou BEVEL. Návrh systému se provádí pomocí výpočetních off-line programů, které umožňují dimenzovaní konstrukce dle použití.

Vyrábí se s žebrovaným šroubovaným rámem připevněným k zemi pomocí speciálních kotev pro vyrovnání stroje. Na rámu jsou umístěny dráhy pro podélný pohyb řezacího portálu tvořeného ze dvou hranolových vodítek, na kterých je umístěn nosič.