Ohraňovací lisy

Ohraňovací lisy společnosti Warcom se vyznačují svou robustní konstrukcí, precizním zpracováním materiálu, rozsáhlou modifikovatelností a aplikací oboustranné hydraulické kompenzace (beran – stůl), díky které zaručují perfektní stabilitu úhlů a rovinnost ohybů.

EVOLUTA

EVOLUTA je ohraňovací lis s pokročilou technologií ohýbání. Technické vlastnosti poskytují maximální flexibilitu pro splnění každého požadavku na ohyb. Je vybaven ovladačem TALENTO s 21” dotykovým displejem, který nabízí možnost 2D programování a 3D zobrazení.

Systém FCS (Full Compensation System) s duální automatickou kompenzací v „reálném čase“ zajišťuje perfektní výsledky ohybu. Konstrukce hydraulické jednotky umožňuje velmi rychlý a efektivní pohyb beranu, dosahující rychlosti přiblížení a návratu až 220 mm/s a rychlosti ohýbání až 20 mm/s.

DINAMICA

DINAMICA se vyznačuje elegantním designem s důrazem na detail. Jedná se o synchronizovaný ohraňovací lis s nejvyšší úrovní výkonu, přesnosti a produktivity.

Je vybaven CNC Controlérem s 19 ”dotykovým displejem s možností 2D/3D programování. Mezi standardní funkce patří například automatická sekvence nářadí či upozornění na kolizi aj. Polohování beranu je s přesností ± 0,00039 mm, které se dosáhne pomocí lineárních kodérů. Ty jsou umístěny na nezávislém C rámu a zabraňují jeho vychýlení.

FUTURA

Série FUTURA nabízí širokou řadu modelů (od 50 tun až do 1500 tun), které lze přizpůsobit požadavkům zákazníků, a to včetně speciálních konfigurací tandemů, trydemů atd.

Hlavní konstrukci tvoří svařovaný odlehčený rám (monoblok). Pohyb horního beranu je rychlý, přesný a opakovatelný, díky systému třecích destiček rexilon. Stroj je vybaven systémem Auto-Lube. Polohování beranu je s přesností ± 0,01 mm, které se dosáhne pomocí lineárních kodérů. Ty jsou umístěny na nezávislém C rámu a zabraňují jeho vychýlení.

LOGICA

LOGICA se vyznačuje elegantním designem s důrazem na detail pro rychlý, efektivní, přesný a spolehlivý proces ohraňování.

Je vybaven ovladačem TALENTO s 21” dotykovým displejem s možností 2D programování. Mezi standardní funkce patří například automatická sekvence ohýbání či upozornění na kolizi aj. Polohování beranu je s přesností ± 0,00019 mm (dvakrát přesnější než tradiční hydraulické), které se dosáhne pomocí lineárních kodérů.