Laserové řešení ​pro plastikářský průmysl​.

LASCAM systems / Odvětví / Laserové řešení ​pro plastikářský průmysl​

Laserové řešení ​ pro plastikářský průmysl​ 

Specializujeme se na dodávku laserových periferií pro 2D a 3D opracování plastových materiálů a jejich periferií pro významné výrobce vstřikovacích, vyfukovacích, extruzních lisů a do výrobních závodů. Naše technologie pomáhají zlepšit kvalitu výrobků a procesů s výrazně nižšími náklady a téměř nulovou zmetkovitostí.​

Portfolio produktů a služeb

LASEROVÉ SELEKTIVNÍ ODSTRAŇOVÁNÍ POKOVENÍ​

Technologie speciálně vyvinuta společností LASCAM pro selektivní odstranění pokovených ploch plastů určených pro výrobu optiky a optických komponentů, jako jsou světla aut, směrovky, směrovače či podsvícení.

BODOVÉ A KONTINUÁLNÍ SVAŘOVÁNÍ PLASTŮ​

Čisté, spolehlivé a rychlé sváry kompozitních výlisků. Vytváří bezpečné a hermeticky uzavřené spoje – bez přísad, cizích těles nebo kontaminace částic s minimálním mechanickým zatížením.

VELKOFORMÁTOVÉ OŘEZY PO ON-MOULDINGU

Kompletní zařízení pro velkokapacitní ořez komponentů pro interiérové výplně automobilů, vlaků nebo autobusů po procesu „on-mouldingu“ přímo integrované na technologii lisování.

AUTOMATIZOVANÉ SYSTÉMY PRO LASEROVÉ ČIŠTĚNÍ

Vysoko efektivní bezkontaktní 2D a 3D čištění ploch od oxidů, mastnot, tlakové rzi, procesních nečistot, zapečených plastů z procesu lisování, vyfukování a extruze do výkonů 2000 W.

OŘEZ OPTICKÝCH ELEMENTŮ A ČOČEK​

Laserové systémy pro řezání, ořez a trimming lisovaných optických dílů a světlovodů z PMMA a PMMI do tloušťky 25 mm přímo integrované do technologie lisování.​

LASEROVÉ SYSTÉMY PRO OŘEZ VTOKOVÝCH SOUSTAV ​

Kompletní laserové systémy pro 2D a 3D ořez vtokových soustav, trimmingu a vyřezávání lisovaných, vyfukovaných nebo extrudovaných plastů s rychlostí do 10 m/s a výkonů až 1000 W.

VYSOKO EFEKTIVNÍ RUČNÍ ČIŠTĚNÍ FOREM

Inovativní systémy pro vysoko efektivní bezkontaktní čištění forem od oxidů, mastnot, tlakové rzi, procesních nečistot nebo zapečených plastů z procesu lisování, vyfukování a extruze do výkonů 2000 W.

VRTÁNÍ A PERFORACE PLASTOVÝCH KOMPONENTŮ

Laserové systémy pro vrtání
a perforování plastových dílů
jako náhrada vrtání,
sekání nebo křižování
integrované přímo do vstřikolisů
s přesností procesu 0,03 mm.

RUČNÍ NAVAŘOVÁNÍ A OPRAVY FOREM​

Navařovací lasery pro opravu forem, mikro navařování, selektivní přidávání materiálu nebo jemnou výrobu s uživatelsky přívětivým prostředím. Díky monitorizovaným osám lze pracovat v poloautomatickém režimu.​

>>> STÁHNOUT BROŽURU<<<

Nahoru