Laserové systémy ​pro výrobu polovodičů​ a baterií.

LASCAM systems / Odvětví / Laserové systémy ​pro výrobu polovodičů​ a baterií

Laserové systémy ​ pro výrobu polovodičů​ a baterií​ 

LASCAM již dlouhodobě působí v oblasti implementace pokrokových plně automatizovaných zařízení pro výrobu polovodičů a baterií. Laserové technologie zaznamenaly v posledních 5 letech obrovský nárůst. Na trhu se objevují nové typy s dostatečným výkonem a délkami pulzů k desítkám „fs“. To dovoluje obrábět materiály, které doteď šly opracovat pouze složitou mechanickou cestou a v kvalitě, která byla na pomezí akceptovatelnosti.

Portfolio produktů a služeb

PŘÍPRAVA POVRCHŮ BATERIÍ PŘED ÚPRAVAMI A PÁJENÍM​​

Proces laserového čištění před povrchovými úpravami, jako lakování nebo pájení bateriových svazků a funkčních elementů, zabezpečí maximální čistotu třídy 40 a odstraní veškeré nežádoucí vrstvy (oxidy, lubrikanty, aj.) až na povrch základního materiálu.

MIKROSTRUKTURALIZACE POVRCHŮ POLOVODIČŮ

Mikroobráběcí aplikace posouvají standard kvality pro výrobu sub-mikronových struktur. Umožňují opracování silikonových wafferů, skla, keramiky nebo termo-polymerních komponentů.  Velikost úběru od 2 μm s nulovým vstupem tepla do materiálu.

ŘEZÁNÍ A VRTÁNÍ KERAMICKÝCH SUBSTRÁTŮ

Pulzní laserová technologie Ultrashort zaručuje optimální
výsledky procesu při vrtání, značení,
řezání a strukturování materiálů keramických substrátů
a polovodičových destiček bez otřepů
a tepelných ovlivnění nebo opálku.

ŘEZÁNÍ A DEPANELING PCBA A EMS DESEK​

Zvyšuje spolehlivost obvodů, snižuje nároky na čištění, které jsou díky této technologii eliminované a snižuje náklady. Bezprecedentní kombinace výkonu, spolehlivosti a hospodárnosti.

SELEKTIVNÍ ODSTRAŇOVÁNÍ VODIVÝCH VRSTEV​​

Rychlé a vhodné do čistých prostor. Díky laserovým systémům pro odstraňování dokážeme udělat funkční obvody elektrosoučástek z jednoho pokoveného substrátu bez potřeby maskování.​​

SVAŘOVÁNÍ MĚDĚNÝCH KONTAKTŮ​​

High-end modré laserové systémy pro svařování a pájení kontaktů a vodičů z materiálu jako měď, mosaz, zlato, stříbro a nevodivých kovů do výkonu až 3 kW na vlnové délce 450 nm.

>>> STÁHNOUT BROŽURU<<<

Nahoru