Laserové řešení ​pro medicínské​ odvětví​.

LASCAM systems / Odvětví / Laserové řešení ​pro medicínské​ odvětví​

Laserové řešení ​ pro medicínské​ odvětví​ 

Pravděpodobně neexistuje průmysl, který by byl vhodnější pro využití laserových technologií než výroba zdravotnických prostředků. Tato technologie poskytuje ideální řešení pro nesčetné výzvy tohoto průmyslového segmentu. Umožňuje obrábění všech certifikovaných materiálů s vysokou přesností v µm a čistotou procesu dle norem.

Portfolio produktů a služeb

PERFORACE KATETRŮ A TRUBIČEK​

Laserové a mechanické vrtání děr katetrů od průměru 70 µm pomocí laserového paprsku nebo mechanické oscilační jehly s integrovaným odsáváním zbytků pro zabezpečení maximální čistoty finálního výrobku.

TECHNOLOGIE PRO TIPOVÁNÍ KONCŮ A NAVAŘOVÁNÍ

Tipování, „flérování“ nebo spojování pomocí vysokofrekvenční technologie umožňuje použití ve většině požadovaných tvarů a materiálů certifikovaných pro farmacii nebo medicínu.

ULTRA RYCHLÉ DĚROVÁNÍ KATETRŮ A TRUBIČEK​

Super rychlá automatizovaná velkoobjemová výrobní technologie děrování umožňuje dodržet nejvyšší průmyslový standard přesnosti otvoru bez deformací a otřepů od průměru 0,45 mm v taktu až 5 děr/s.

MIKROOBRÁBĚNÍ KOVOVÝCH A PLASTOVÝCH MATERIÁLŮ​

Implementace studeného laserového obrábění s délkou pulzů od 100 fs zabezpečí přesnou produkci specializovaných výrobků, jako jsou stanty, nebo trubičky bez otřepů a tepelného ovlivnění v přesnosti až ±1 µm.

LASEROVÉ SVAŘOVÁNÍ POLYMERNÍCH MATERIÁLŮ​​

Mezi plastovými součástmi lze vytvořit bezpečné, hygienické a hermeticky uzavřené spoje – bez (chemických) přísad, cizích těles nebo kontaminace částic s minimálním mechanickým zatížením. Technologie je vhodná do čistých prostor.​​

STUDENÉ LASEROVÉ ZNAČENÍ NÁSTROJŮ A NÁHRAD​

Studené laserové značení je inovativní bezkontaktní a bezodpadová technologie značení pomocí vysokorychlostních „ps“ a „fs“ laserů pro dokonalé obrysy bez tepelně ovlivněné zóny a potřeby chemikálií.

>>> STÁHNOUT BROŽURU<<<

 

Nahoru