ProCutter Zoom 2.0.

ProCutter Zoom 2.0 

Pestrá škála možných způsobů řezání

Řezací hlava ProCutter Zoom 2.0 zajišťuje maximální a flexibilní výkon na minimálním prostoru.

Generuje laserový paprsek ideální pro všechny materiály bez ohledu na jejich tloušťku s výkonem až 12 kW, díky čemuž se jedná o nejlepšího univerzálního pomocníka pro váš flatbed systém.

 

Výhody

+ Maximální flexibilita a nejvyšší výkon

S řezací hlavou dosáhnete vždy nejlepších výsledků opracování z hlediska kvality i rychlosti. Pomocí rozsáhlých pohybových tras a volitelné rozteče laserového bodu lze pro každý typ a tloušťku materiálu nastavit optimální proces řezání a děrování. Oproti jiným výrobkům s pevnou roztečí dosahuje u některých typů laserového řezání až o 35 % vyšší rychlosti.

Rozsáhlé pohybové trasy jsou výhodné zejména při opracovávání tenkých materiálů. Lze bez problémů zadávat nové postupy, což je zárukou skvělých výsledků z hlediska drsnosti a pravidelnosti tvarů obráběných kusů.

+ Menší rozsah předělávek a nižší jednotkové náklady

Dalším přínosem volitelné rozteče laserového bodu je kvalita obráběných kusů a stabilita opracování. Odchylky při opracování a změny kvality materiálu určeného k řezání jsou kompenzovány bez nutnosti zásahu ze strany obsluhy stroje. Při děrování materiálu tak nedochází k rozstříknutí a doba opracování je kratší. Povrch obráběného dílu zůstává nedotčen, šetří se obrušované části a nedochází ke zvýšení nákladů. Velký počet snímačů, které trvale poskytují údaje o stavu klíčových součástí, snižuje počet prostojů laserového stroje.

 

Technické specifikace
Max. laserový výkon: 12 kW (s vlnovými délkami 1030-1090 nm)

Poměr rozteče: 1,2 / 1,5 / 2,0 / 2,5 / 3,0 / 3,5 / 4,0

NAmax: 0,13

Rozměry (Š x H): 126 x 133 mm

Hmotnost: 7,6 kg

optimalizace-technologie3
Nahoru