ProCutter Thor.

ProCutter Thor 

Určená pro 2D laserové řezání v náročných prostředích. Díky svým vlastnostem snižuje náklady na servis a údržbu.

ProCutter Thor je zcela prachotěsné zařízení a je tím nejlepším předpokladem pro dlouhodobé používání. Řezací hlava zvládá laserové řezání středně silných až silných plechů. Díky patentované inovativní konstrukci „Clean Back“ je servisní přístup k optice a ochranným sklům umístěn do zadní části hlavy – na nejčistší místo celého řezacího systému.

Výhody

+ Trvale vysoká kvalita řezu a flexibilita

Ultra-stabilní systém snímačů vzdálenosti je základem pro hladké a pravoúhlé řezné hrany s minimálními otřepy. Je zárukou i při velmi vysokých hodnotách zrychlení. Nastavení polohy zaostření pomocí osvědčené technologie pohonu zajišťuje co nejkratší časy, kdy je systém v nečinnosti. Různé tloušťky a materiály tak lze flexibilně řezat kdykoli a s vysokou přesností. S vyššími zdvihy polohy ohniska se jedná o nejlepší technologii ve své třídě.

+ Nízké servisní náklady a méně prostojů ve výrobě

Pokud je třeba provést údržbu řezací hlavy, konstrukce umožňuje rychlý a snadný přístup k optice. Jejich nutná výměna vyžaduje pouze polovinu času. Vestavěná ochranná skla navíc chrání optiku a vláknové průchodky ze směru procesní zóny, což výrazně prodlužuje životnost.

Technické specifikace
Max. laserový výkon: 15 kW @ 1030–1090 mm

Ohniskové vzdálenosti kolimace: 100 mm

Ohnisková vzdálenost: 200 mm

Rozměry: 137 mm x 185 mm

NAmax: 0.13

Rozpětí svislého seřízení pozice zaostření: +20 mm bis -35 mm

optimalizace-technologie3
Nahoru