LightCutter 2.0.

LightCutter 2.0 

Účinný a ekonomický systém v kategorii středního výkonu

Systém LightCutter 2.0 je ideální pro všechny typy laserového řezání v kategorii středního výkonu do 6 kW. Díky široké škále variant si vždy najdete nejúčinnější a úspornou konfiguraci, ať v oblasti o 2D, 2,5D nebo 3D.

Vyznačuje se vysokou kvalitou řezání všech kovových plechů o tloušťce až 25 mm – zejména při laserovém řezání měkké oceli, nerezové oceli a hliníku.

 

Výhody

+ Flexibilní tloušťka zpracovávaného materiálu díky vysokému stupni automatizace

Systém LightCutter 2.0 nabízí vynikající kvalitu řezání a výrobku za každých okolností: je optimalizován pro stálý, nepřetržitý provoz a je velmi efektivní co se týče vysoké rychlosti řezání, tak hladkých pravoúhlých hran a minimálních otřepů. Má velmi robustní konstrukci, je lehký a pečlivý i po mnoha cyklech řezání. Žádná jiná hlava v této třídě nedosahuje dlouhodobě srovnatelných výsledků.

Při časté změně materiálů umožňuje motorické nastavení ohniska snížit počet zásahů ze strany obsluhy stroje. Je možné velmi flexibilně řezat různé materiály o různé tloušťce. Díky automatickému nastavení pracuje řezací hlava stále s vysokou přesností a stabilitou, a to i při rychlém zrychlení až 3 g. I z hlediska všech ostatních výkonnostních parametrů je ve své kategorii nejlepší. Díky zobrazení nastavené pozice zaostření na předním panelu je uvedení do provozu mnohem snazší.

+ Bezpečný a modulární

Systém LightCutter 2.0 je určen pro vysoký laserový výkon. Je zcela prachotěsný a zajišťuje tak plynulý a čistý provoz. Základem čistých řezů hran je technologie velmi stabilního snímače bez driftu, díky čemuž je vzdálenost mezi součástkou a optikou konstantní. Se systémem LightCutter 2.0 3D se při řezání spletité obrysy vynořují rychle a přesně. Tenký tvar přední části umožňuje bezkontaktní „vnoření“ i do velmi obtížně přístupných oblastí.

 

Technické specifikace
Max. laserový výkon: 6 kW (pouze verze 2D)

Ohnisková vzdálenost kolimace: 100 mm

Ohnisková vzdálenost: 125, 150, 200 mm

Rozměry (Š x H): 130 x 69 mm

Hmotnost: 4,0 kg

optimalizace-technologie3
Nahoru