FormCutter Plus.

FormCutter Plus  

Komplexní řešení pro vysoce přesné 3D řezání v sériové výrobě. Vysoká dynamika díky systému přídavných os.

optimalizace-technologie3
FormCutter Plus umožňuje výřezy složitých geometrií a obrobků s nejvyšší přesností. Zařízení je vhodné zejména pro agilní robotické aplikace v automobilovém průmyslu, kde zajišťují nejvyšší kvalitu řezu.

Výhody

+ Komplexní 3D laserové řezání

FormCutter Plus je nástrojový systém s osami X/Y a řeznou hlavou s osou Z a je obvykle připojen k rameni robota. Robot umístí systém nad obráběcí bod a poté zahájí proces řezání. Systém FormCutter Plus vede řezací hlavu přes naprogramovanou geometrii a vytváří vysoce přesný výřez. Řezný pohyb je mnohonásobně přesnější a zabere mnohem méně času, než by zvládl robot.

Klasickými aplikacemi v automobilovém průmyslu jsou laserová řezání otvorů pro antény nebo otvorů pro střešní lišty v karoserii vozidla. Uplatnění nalezne také ve výrobě nákladních automobilů, kde existuje spousta designově specifických otvorů a výřezů.

+ Jednoduché, robustní a spolehlivé řešení

3D laserové řezací systémy jsou často integrovány do složitých výrobních linek, kde pracují v náročných podmínkách prostředí. Obsluha zařízení klade vysoké nároky na stabilitu a snadnou obsluhu řezacích systémů. Dlouhá životnost, kompaktní design a snadno přístupná připojení médií v horní systémové oblasti jsou atraktivními funkcemi pro integraci do nových nebo stávajících automatizovaných systémů.

Technické specifikace
Pracovní plocha: 50 x 50 mm

Ohnisková vzdálenost kolimace: 75, 100 mm

Délka ohniska: 75, 100, 150 mm

Rozměry: 245 x 265 mm

Offline programování řezné kontury pomocí CAD CAM

optimalizace-technologie3
Nahoru