FINECUTTER.

FineCutter 

Všestranné řešení pro tenké plechy a složité 3D komponenty. Zajistí vysoce přesné jemné řezání bez otřepů.

FineCutter je všestranné řešení pro širokou škálu aplikací laserového řezání v přesném obrábění (např.: Mikroobrábění). Je navržen speciálně pro použití pevnolátkových laserů s vysoce brilantními a pulzními zdroji paprsku. Se systémem FineCutter lze dosáhnout nejjemnějších kontur a hladkých řezných ploch bez otřepů, a to jak ve 2D laserových řezacích systémech, tak v robotických aplikacích. Díky integrované kameře je nastavení dokončeno v nejkratším možném čase a vždy máte dobrý přehled o procesu řezání.

Výhody

+ Vysoká kvalita obrazu

Díky vysoké kvalitě zobrazovací optiky lze v rozsahu μ vyrábět stále menší díly a složitější geometrie s nejmenší šířkou řezné mezery.

+ Zpracování nejrůznějších materiálů

Velmi kompaktní řešení pro ploché systémy zpracovává v sektoru tenkých plechů také materiály, jako je mosaz, stříbro nebo platina. Prototypy a malé série jsou vyráběny rychle s vysokou přesností, bez dlouhých seřizovacích časů.

+ Osvědčená senzorová technologie

Technologie senzorů pro konstantní vzdálenost mezi komponentem a optikou poskytuje trvale čisté řezné hrany a perfektní šířky mezer.

Technické specifikace
Max. laserový výkon: 500 W

Vlnové délky: 1,064 nm

Ohniskové vzdálenosti: 50, 80, 125 mm

Max. volná clona: 16 mm

Vertikální nastavení: +0.5 / -2.5 mm

optimalizace-technologie3
Nahoru