Plechotvářecí stroje.

LASCAM systems / Plechotvářecí stroje

Plechotváření 

Jsme exklusivním zástupcem italské společnosti Warcom, která je jedním z vedoucích italských výrobců plechotvářecích strojů s příslušenstvím, nástroji a plně automatizovaným řízením. Kvalita výrobku je vždy na prvním místě, proto je maximální tlak na kompletní výrobu a montáž ve vlastním závodu v Adro, Itálii. Tento přístup, spolu se zkušeným vývojovým týmem umožňuje vždy nalézt řešení i na nestandardní požadavky zákazníků na speciální potřebné úpravy a změny provedení strojů.

Portfolio produktů a služeb

OHRAŇOVACÍ LISY

Specifikem ohraňovacích lisů Warcom je robustní konstrukce, preciznost zpracování, rozsáhlá modifikovatelnost a především světově unikátní aplikace oboustranné aktivní hydraulické kompenzace zaručující perfektní stabilitu úhlů a rovinnost ohybů.

Více >>>

VLÁKNOVÉ LASERY

Vláknové lasery Warcom jsou konstruovány se zaměřením na vysoký výkon, maximální přesnost, dlouhou životnost a možnost úpravy konstrukce a výběru optických komponent. Uplatnění ve všech oblastech zpracování plechu.

Více >>>

PLAZMOVÉ STROJE​

Plazmové řezací stroje Warcom mají širokou základnu typů zdrojů a velikostí pracovního stolu. Vhodné pro obrábění trubek, vrtání či závitování. Využívají se převážně při zpracování větších tlouštěk plechů, včetně úkosového obrábění.

Více >>>

TABULOVÉ NŮŽKY

Dlouholeté zkušenosti s konstrukcí a vývojem tabulových nůžek řadí Warcom na světovou špičku v kvalitě střihu, přesnosti a odolnosti. Robustní konstrukce zaručuje maximální tuhost a díky modifikacím lze nalézt řešení na míru každé aplikaci.

Více >>>

>>> DALŠÍ PRODUKTY<<<

 

Chcete vědět více informací ?

+420 603 253 887 | +420 730 513 391 

 

Videa Warcom

Více zajímavých videí nalezete zde.

Nahoru