Partneři.

LASCAM systems / O NÁS / Partneři

Partneři

Nejvýznamnější dodavatelé

Warcom je jedním z vedoucích italských výrobců PLECHOTVÁŘECÍCH STROJŮ s příslušenstvím, nástroji a plně automatizovaným řízením. Pro společnost fungujeme i jako certifikované servisní středisko.

LASCAM je certifikovaným distributorem systémů od italské společnosti SISMA, která se zaměřuje na vývoj a výrobu vysoce přesných navařovacích laserových systémů pro opracování všech druhů nástrojových ocelí, hliníkových slitin či různé slitiny mědi. LASEROVÉ NAVAŘOVÁNÍ nachází své uplatnění zejména při opravách a technologických změnách ve výrobě forem a lisovacích nástrojů.

Zastupujeme britskou společnost Litron Lasers, která má více než 7 let zkušeností s výrobou špičkových VĚDECKÝCH LASERŮ. Jako jediná společnost na světě dodává své systémy s možností výběru z 5 typů rezonátorů pro maximalizaci výsledku aplikace nebo experimentu.

Precitec je specialista na opracování materiálu laserem a technologii optického měření. LASCAM je certifikovaným SERVISNÍM STŘEDISKEM pro procesní laserové hlavy Precitec. Naši odborníci jsou také proškolení na instalaci a servis ALL-IN-LIGHT laserových zdrojů.

Spolupracujeme se společností CleanLASER, která je globálním lídrem v technologii laserového čištění a zároveň jediný výrobce, který nabízí vláknové, kompaktní, mobilní nebo stacionární jednotky pro laserové čištění s výkonem 20 až 1000 W pro širokou škálu aplikací.

SPI Lasers je jedním z předních světových výrobců vláknových laserů, a jako jeden z mála pracuje skutečně v celosvětovém měřítku. Cílem společnosti je poskytovat zákazníkům výrobky s nejlepší kvalitou a poprodejní servis.

IPG Photonics je přední vývojář a výrobce vysoce výkonných vláknových laserů a zesilovačů pro různé aplikace na mnoha trzích. Jsou používány při zpracování surovin, v komunikacích, zábavním průmyslu, lékařském průmyslu, biotechnologii, při vědeckých a pokročilých aplikacích.

Na našich projektech dlouhodobě spolupracujeme se společností Trumpf, která disponuje širokým portfoliem vláknových laserů jako jsou CW lasery nebo ultrakrátké pulsní lasery. Díky inteligentním konceptům ovládání s vysokou funkčností lze lasery mimořádně snadno a flexibilně integrovat.

Společnost Synrad se zaměřuje na výrobu CO2 laserů pro průmyslové aplikace. CO2 lasery jsou vhodné především pro integraci do pracovních stanic a robotických systémů, které jsou určeny pro laserové řezání, gravírování a značení.

Nahoru