Partneři.

LASCAM systems / O NÁS / Partneři

Partneři

Nejvýznamnější dodavatelé

thumb_logo_300px

CleanLASER  je globální leader v technologii laserového čištění a zároveň jediný výrobce, který nabízí vláknové, kompaktní, mobilní nebo stacionární jednotky pro laserové čištění s výkonem 20 až 1000 W pro širokou škálu aplikací.

Více informací o společnosti cleanLASER naleznete zde.

IPG Photonics je přední vývojář a výrobce vysoce výkonných vláknových laserů a zesilovačů pro různé aplikace na mnoha trzích. Lasery a zesilovače s nízkým, středním a vysokým výkonem jsou používány při zpracování surovin, v komunikacích, zábavním průmyslu, lékařském průmyslu, biotechnologii, při vědeckých a pokročilých aplikací.

Více informací o společnosti IPG Photonics naleznete zde.

lasermerch

Laser Mechanism je uznávaným světovým lídrem v designu a výrobě komponentů pro vedení laserového svazku. Produkty Laser Mechanism jsou využívány v různých průmyslových aplikacích, včetně řezání, svařování, vrtání, rýhování, povrchových úprav a dalších procesů. Tyto produkty mohou být použity s různými typy laserů, včetně CO2, Nd:YAG, vláknového laseru a dalších.

Více informací o společnosti Laser Mech naleznete zde.

Litron Lasers DS Logo[Converted]

Litron Lasers je výrobcem pulsních a CW Nd:YAG a Nd:YLF laserů. Všechny lasery jsou navrženy a vyrobeny společností Litron ve městě Rugby v Anglii.

Více informací o společnosti Litron Lasers naleznete zde.

mitsubishi-large

Integrujeme robotické systémy od renovované společnosti Mitsubishi Electric. Zde si můžete prohlédnout náš partnerský certifikát.

precitec

Precitec je specialista na zpracování materiálu laserem a technologii optického měření. Co to znamená? Společnost je nejen dodavatelem systémů a komponentů, ale také profesionální partner pro plynulé zpracování.

Více informací o společnosti Precitec naleznete zde.

SPI Lasers

SPI Lasers je jedním z předních světových výrobců vláknových laserů, a jako jeden z mála pracuje skutečně v celosvětovém měřítku. Posláním společnosti je poskytovat zákazníkům výrobky s nejlepší kvalitou a poprodejní servis.

Více informací o společnosti SPI Lasers naleznete zde.

Nahoru