AYES, nový člen technologické skupiny LASCAM

Čerstvým přírůstkem naší technologické skupiny LASCAM je společnost AYES, která se specializuje na využití chytrých brýlí a rozšířené reality v průmyslu.

Společnost AYES vytváří řešení pro zlepšení procesů ve výrobě, logistice, servisu, údržbě, a v dalších oblastech. Díky tomu snižuje náklady a zvyšuje produktivitu lidí. Dále poskytuje kompletní služby, jakými jsou analýza uplatnění technologie, implementace, zaškolení a podpora uživatelů. Umožňují pracovat bezpečněji, rychleji a pomáhají průmyslovým pracovníkům po celém světě zůstat konkurenceschopnými vůči mechanizované pracovní síle robotů. Nacházejí uplatnění při vzdálené podpoře technikům, podpoře zákazníkům, zaškolování, inspekci a kontrole kvality nebo při logistických a skladových operacích.

O tom, jak chytré technologie fungují se přesvědčte v následujícím videu.

ayes-black

AYES je partnerem světové špičky v oblasti využití rozšířené reality a chytrých brýlí v průmyslu. Tou je jednak společnost RealWear, která je výrobcem hardware pro využití v průmyslu. A také společnost Ubimax, jejíž platforma Ubimax Frontline pomáhá pracovníkům po celém světě. Řešení využívají mezinárodní společnosti včetně BMW, Airbus, Coca-Cola, 3M, ABB a dalších.
https://www.ayes.cz/

 

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat